Shooting centre Seven Mountains

Kde se nachází střelnice

V Křakově, malé vesnici na Domažlicku, která je částí obce Miříkov, je evidováno dohromady 19 adres a trvale zde žije méně než 50 obyvatel, žádných ,,sedm hor“ nedohlédneme ani dalekohledem. Takže zpočátku nebude kočovníkům z řad velké střelecké rodiny, kteří se rádi vydávají navštívit střelecké svatostánky jasné, proč střelecké centrum s 50 metrů dlouhou a zřejmě tedy největší krytou projekční střelnicí v Česku s tímto názvem najdeme právě tady. Seven Mountains je ale „worldwide“ název pro cizince lehce vyslovitelné než Sedmihoří, nedaleký přírodní park a tajemstvím opředenou lokalitu u Horšovského Týna. 

 

prostory

Prostorný dřevem vonící sál s krásnou podlahou, trámovým stropem, velkým osmimetrovým bílým plátnem. Na šířku má místnost 10 metrů, vysoká je 3. 

I zvenčí je patrová, dlouhá, světle zelená budova s čestvou fasádou, za jimiž zdmi se střelecké centrum nachází, velmi upravená a čistá, městkým pouličním folklórem graffiti nedotčena. 

Myslivci

Jde o společné dílo Josefa Kopfa, jeho otce Josefa, švagra Petra , jeho syna Petra a vnučky Josefa Kopfa seniora a neteře Adély Císlerové. A svým způsobem vlastně celé rozvětvené rodiny s jejími dalšími členy. Všichni jsme myslivci a nás všech pět jmenovaných je nějakým způsobem s centrem zainteresovaných. Inspirace na zbudování naší projekční střelnice se dostavila v Německu, a nadchla nás tamní střelnice a na našem pozemku , kde je vlastně i statek , jsme  zbudovali střelecké centrum. 

FAQ

Pronájem střelnice na 1 hodinu stojí 2600 Kč v týdnu a 3000 Kč o víkendu.  Ať je Vás 5 nebo 50, taxa je stále stejná. Do střelnice se najednou vejdou 4 a ostatní čekají v restauraci, kde se na ostatní můžou dívat a nebo popít a pojíst. 

Ano, v arsenálu máme malorážky, brokovnice a glocky. 

Ano, v areálu je občerstvení a na střelnici zvládneme i větší množství osob. Zavolejte a vytvořte si rezervaci